חיפוש
  • ortals

דירה בהנחה


ברקע עליית המחירים המשמעותית בשוק הנדל"ן, החליט שר הבינוי והשיכון זאב אלקין להרים את הכפפה וליצור את תוכנית "דירה בהנחה", אשר משלבת את התוכניות שקדמו לה "מחיר למשתכן" ו- "מחיר מטרה", ולהנגיש אותם בחזרה לציבור הזכאים לכך(חסרי דירה ומשפרי דיור בכפוף לתנאים מסויימים).

תוכנית "דירה בהנחה" – מתבצעת ע"י הגרלה בכ-35 ערים ברחבי הארץ, בהם יוגרלו בין הזכאים כ-10,028 דירות, כאשר לכל אחת מהן הנחה שונה העומדת על כ-20% משווי הדירה או 300,000 ₪ לפי הנמוך בינהם. יתרה מזאת, בערים מסוימות בפריפריה אף תיתן הנחה נוספת בסכומים שבין 40,000-60,000 ₪. ע"פ משרד הבינוי והשיכון, ישנם כ-96,000 בעלי זכאות אשר רלוונטיים להגרלות הקרובות, שכן ניסיונותיהם לרישום במטרה לקחת חלק בהגרלה הביאו לא פעם להשבתת אתר האינטרנט, לכן מומלץ להמתין בסבלנות לאחר הנפקת אישור הזכאות לחזרתו של אתר האינטרנט לפעילות.

נקודה חשובה היא כי הרישום להגרלה הקרובה מסתיים בתאריך 29.03.22. יש לשים לב כי גם לאחר הזכייה בהגרלה ישנם הגבלות כאלה ואחרות, לדוגמא איסור מכירת הדירה במשך 5 שנים מיום קבלת טופס 4 או לחלופין 7 שנים מיום הזכייה בהגרלה, לפי המוקדם ביניהם. האמור לעיל אינו מהווה יעוץ משפטי, ואינו בא במקום ייעוץ משפטי.2 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול