חיפוש
  • ortals

מציאת עסקאות בזכות הקורונה

"בדרך כלל אני מבחין בהזדמנות רק כשהיא חדלה להיות כזאת", אמר מארק טווין.

שלא כמו טווין, פוסט זה מיועד למי שלא חפץ להחמיץ הזדמנויות. ​​​​​​​ התקופה בה אנו נמצאים שוברת אפילו את המוסכמות של עצמה, והקורונה איתנו במלוא "הדרה". הכלכלה אינה יציבה, רבים איבדו עבודתם או נמצאים בחל"ת תקופה ארוכה, עסקים לא נפתחים והשוק אינו חוזר לפעילות.

בהמשך לזאת, המצב בו אנו נמצאים טומן בחובו אפשרויות רבות, בעיקר בשוק הנדל"ן, אשר מהווה הזדמנות מעולה לרכישת דירה, בין אם למגורים ובין אם להשקעה או נכסי מקרקעין אחרים בזמנים בהם קיים מיעוט יחסי ברוכשים ניתן לנצל זאת לטובת מיקוח עם מוכרי דירות יד 2, וכן עם יזמי פרויקטים אשר ישמחו לשפר את תזרים המזומנים שלהם.


יתרה מכך, המדינה עושה מאמצים רבים כדי לעודד משקיעים לבצע עסקאות נדל"ן, לדוגמא הוזלת מס הרכישה למשקיעים מ-8% ל-5% (לדירה שנייה ואילך).

בנוסף, גם הבנקים הצטרפו למאמצים בכדי לעודד את הבנייה והצמיחה בארץ, בדמות של אופציות רבות אשר יאפשרו ללווים לעמוד בהחזרי המשכנתאות, כדוגמת דחיית תשלומים, הלוואות שימנעו פיגורי תשלומים, העלאת גובה המשכנתא עד ל75% מערך הדירה, הורדת ריבית ועוד.


משרדנו עתיר ידע וניסיון בכל הנוגע לעסקאות מכר מקרקעין לסוגיהן.

אם אתם מעוניינים לנצל את רוח התקופה ולרכוש דירה או מקרקעין אחר, אתם מוזמנים לפנות אלינו לצורך קבלת ייעוץ משפטי מקצועי ומקיף בנושא, ואנו נעזור לכם בהבנת משמעות העסקה על היבטיה הרבים


4 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול